Únor 2017

Adrianka pochcala svůj vlastní Korán

21. února 2017 v 21:08 Všichni jsme úchylný
"Podle reakcí na Facebooku a dalších sociálních sítích se chystají desítky lidí obětovat své Korány a spálit.
Českem otřásl přípak, kdy speciální jednotka slovenské policie zatka 24 letou Adrianu za to že spálila a počůrala svůj vlastní Korán. Slovenská policie postupovala podle práva šaria, které svatou knihu všech islamistů chrání. Slovenské právo, stejně jako české totiž na Korán pohlíží jako na jakoukoliv jinou knížku: pokud je Váš, můžete si s ním dělat co chcete. Žádnou zvláštní ochranu nemá. Podle práva šaria je to samozřejmě jinak." (zdroj)

Babky to chtěj taky

15. února 2017 v 11:17 Všichni jsme úchylný
Média nám podstrkujou, že šukaj jenom mladý a hezký lidi. A že jak vám padne padesátka měli byste se radši preventivně zabít, ať stářím nenakazíte ostatní a nekazíte tenhle krásnej dokonalej svět. Ne, že by to chtěl někdo slyšet, ale bohužel podobný věci praktikujou i ty starý a ošklivý lidi. Když maj s kym. A kde. A jak.

Muži jsou zlí, agresivní, bezcitný a tak dál

10. února 2017 v 17:57 Všichni jsme úchylný
Ženský jsou v 97% případů oběťmi domácího násilí. Chlapi jsou agresivní zrůdy bez špetky lidskosti. No, ale když se řekne A, mělo by se říct i B.
Chlapi jsou ve 3% případů oběťmi domácího násilí. Prostě podpantofláci, který neuměj svou hysterku ukočírovat. Že 3% jsou zanedbatelný a nikoho to nezajímá? Já vim.