Leden 2017

Mlč a šukej za mejma zádama

29. ledna 2017 v 18:55 Všichni jsme úchylný
Většina lidí si myslí, že celoživotní věrnost je utopie. A že monogamie není pro člověka přirozená a že každej druhej si sem tam odskočí někam jinam.
A tak se těch samejch lidí zeptáš, jestli oni žijou monogamně. No, samozřejmě, že žijou, ne asi, co si to o nich jako myslíš? A jejich partner by je nikdy nepodved. A pak když se omylem příjde na to, že jo, tak jsou všichni děsně překvapený. No jak mi to moh/la udělat? Jak asi, stačí jeden chybnej krok.

Vystřihněte toho teroristu!

4. ledna 2017 v 17:24 Všichni jsme úchylný
Lidl dal do svýho letáku fotku černocha. Rozumíte, ne? Prostě černocha! Jak si to mohl dovolit? Žijem snad někde v Africe? To je jasná multikulturní propaganda. V Česku černoši nejsou. Nikde. A pokud by snad byli, každej normální čech se postará o to, aby nebyli. Ten černoch z letáku vypadá hrozně nebezpečně. Pod tou mikinou má určitě skovanej celej zbrojní arzenál.

Vražda není zločin

1. ledna 2017 v 20:59 Všichni jsme úchylný
Někdo se vraždit může a někdo ne. Proč nám vadí vražda? Tedy lépe. Proč nám vadí vražda jen v konkrétní úzký skupině lidí?

Zabít zvíře není vražda - vždyť je to pro naši obživu.
Interrupce není vražda - vždyť To ještě nemá vyvinutou nervovou soustavu.
Zabít někoho ve válce není vražda - vždyť je to jenom nepřítel a náš nepřítel není lidská bytost.
Zabít zloděje, kterej nás vykrádá - to už vražda je, ale je to celkem v pohodě, páč to byla sebeobrana.
Zabít nevyléčitelně nemocnýho člověka, kterej několik let trpí - to je sice vražda, ale dá se to omluvit a vlastně je to spíš hrdina než vrah.
Zabít někoho jinýho, jen pro potěšení - nejhorší zločin, morálně odsouzeníhodnej a tak, teda pokud to nebyl nepřítel ve válce, viz výše.