Září 2016

Oprátka z teploušů

30. září 2016 v 9:54 Náboženství jednoho Boha
Satanisti. Takový ty hrdý, povznešený, moudrý nadlidi. Ty, co tvrděj, že satanisti si můžou dělat co chtěj, jak chtěj a kdy chtěj. Že maj osobnost, která je předurčuje k velkejm činům. A tak. Rádi křičej, že satanismus nemá nic společnýho s křesťanstvím.

Křesťani. Takový ty hrdý, povznešený, moudrý nadlidi. Ty sice netvrděj, že křesťani si můžou dělat co chtěj, jak chtěj a kdy chtěj, ale tvářej se tak. Rádi křičej, že křesťanství nemá nic společnýho se satanismem.

Kastráti naší doby

13. září 2016 v 16:48 Náboženství zvířat
Zkuste si vložit inzerát, že vaše Minda vrhla neplánovaně i přes antinu koťata a že je chcete zadarmo rozdat do dobrejch rukou. Počkejte pár minut. Na co?
Na komentáře osvícenejch lidí. Začnete se cejtit jako mršina na kterou se slítli supi z veškerýho okolí. "Ty jedna nezodpovědná množko, která množí nebohý zvířata jen za účelem zisku! Jaktože si kočku nedala vykastrovat?" Ano, přesně tak. Neozve se nikdo, kdo by si kotě vzal, za to se ozve každej, kdo si do vás chce kopnout. Patří vám to.

Jsme chudý a přepracovaný

2. září 2016 v 14:26 Všichni jsme úchylný
"Za mýho mládí bylo všechno levnější, děti nikoho v opilosti nevraždily, v zimě byl sníh a tráva byla zelenější. Dneska vás okradou kvůli pětikoruně. A zmlátěj. A pak příjdou k vám domů a ukradnou vám i ten nejposlednější památnej talíř po prababičce z vitrínky. A pak skončíte na ulici, protože stát vám vůbec nepomůže. To by se za komunistů nestalo."