Srpen 2016

Trauma všech lidí není trauma, ale norma

26. srpna 2016 v 10:59 Všichni jsme úchylný
Co se s váma děje? Ostrý světlo. Jste násilně vyvrženi do světa, o kterým nic nevíte. Nemůžete se bránit. Hromada cizích lidí. A odnášejí vás někam pryč, od jedinýho důvěrně známýho člověka a on vás před nima neochrání. Cítíte se osamocený, zklamaný, nemilovaný. Beznadějně brečíte, ale nikoho to netrápí, naopak se tvářej, že takhle je to v nejlepším pořádku.

Co když i tohle je první vzpomínka na vaše narození se na svět? Zapadlá někde hluboko v podvědomí.

Malý tělo, malej problém

17. srpna 2016 v 9:45 Všichni jsme úchylný
Každej, kdo zabije druhýho je vrah. S tím by se možná dalo souhlasit, ne? Já osobně neříkám, že je zabíjení nějak odsouzeníhodný nebo morálně závadný. Jsme přemnožený a tak to nevadí. Ale prostě je to vrah (nebo se tomu tak většinou říká v lidský společnosti). To přestane platit ve chvíli, kdy se začneme bavit o interrupcích.
Nejsem ani proti interrupcím, ale jsem proto, aby se neospravedlňovali tím, že to přeci není vražda a že to vlastně ještě nezabíjej člověka, jen jakejsi bezduchej shluk buněk.
Je to vražda. A je to člověk.

Reklama na sebevraždu

11. srpna 2016 v 22:27 Všichni jsme úchylný
Úspěšnej Člověk, kterýho média na titulních stranách svatořečej. Když se mu náhodou něco nepovede, ostatní maj pro něj pochopení. Každej přeci občas zakopne. Všichni vyzdvihujou jeho kladný stránky. Jeho úspěchy. Upřímně se o něj zajímaj a shlížej se v něm. Tak nějak mu rozumněj. Někteří se jím dokonce inspirujou, je pro ně motivací. Dobrým příkladem.

Taky byste chtěli vědět, jak se proslavit podobně jako náš Člověk? Je to jednoduchý - stačí se zabít.

Chtělo by to Hitlera - návod na to, jak správně šířit nenávist (1. část)

2. srpna 2016 v 15:39 Všichni jsme úchylný
Jsou Češi lidštější než ostatní národy? Jsme lepší a poučenější než minulý generace? Já myslim, že ne. Zato si myslím, že jsme schopní postavit nový koncentráky a nový plynový komory. Bez výčitek svědomí. A že schopnost dopustit se zločinů není otázkou generací, ani konkrétních národů nebo konkrétních zvrácenejch lidí. Neexistujou zrůdy, jen obyčejný lidi, my.
A protože pevně věřím, že každej z nás dokáže vykonat všechny zločiny, který jen bude chtít, přínáším návod na to, jak docílit tý správný nenávisti. Nechápu proč, ale takovejch návodů je málo. Je to škoda.

Chtělo by to Hitlera - je horší žid nebo muslim? (2. část)

2. srpna 2016 v 15:38 Všichni jsme úchylný
V 1. části jsem sepsala skvělej návod na to, jak správně šířit strach a davovou hysterii. Za nejdůležitější považuju bod první a částečně druhej - odlidštění skorozvířete, jeho zobrazení jen jako nelidský, nemorální zrůdy s ještě horší ideologií, která se nebojí ničeho. A tak to teď raději rozeberu podrobnějc. Jak se to vlastně dělá?
Jak se správně odlidšťuje protivník? Takže tentokrát návod na to, kterak se tvoří zrůda tak, aby to stvořilo ten správnej strach. Šíření nenávisti je totiž neefektivní, pokud nemáme pořádně děsivou zrůdu, to by to taky mohl někdo prokouknout. Ono to má svý jasně daný pravidla, víme?

Chtělo by to Hitlera - nenávist v praxi (3. část)

2. srpna 2016 v 15:38 Všichni jsme úchylný
V první a druhý části jsem popsala jak nejlíp šířit strach a jak ho správně namířit proti nějaký určitý skupině lidí. Když se oba kroky povedou na jedničku, už není potřeba ani nějakej vůdce, lidi si nenávist začnou šířit i sami mezi sebou.