Pedozoonekrofil a ti druzí

5. července 2016 v 12:16 |  Všichni jsme úchylný
Geronto-pedofil. Co to jako je? Vždyť to nedává smysl. Prostě pedofil je pedofilem od toho, že je na děti, nemůže bejt navíc na přestárlý lidi. Br, děsivý.
A co ženská, který se líběj chlapi okolo 30 let, ale nemá problém ani s 50 letejma? To už zní víc v pohodě? Tak takový ženský by se dalo říkat geronto-teleiofilka.
Myslíte si o sobě, že nejste úchylný, naopak jste úplně normální? Pak jste normofilové.
Zdá se, že pro každýho člověka tu maj sexuologové nějaký děsivý pojmenování a zařazení, který zní minimálně stejně úchylně jako ty dvě první. A nedejbože, abyste těch úchylek měli víc.


Podle ňáký studie o úchylkách tu je další problém, vzal se velkej vzorek normálních lidí a zjistilo se, že 45,5% z nich normální vlastně není. Normalita se bere podle toho, co zrovna za normální považuje nebo dělá většina. Takže až příště provedou podobnou studii a zjistěj, že úchylnejch lidí je ještě o 4,51% víc, co pak s náma bude? Půjdem se všichni léčit nebo se všechny úchylky zrušej a lidi to přestanou konečně brát jako něco nenormálního?

Sexuální úchylky začali bejt chápaný jako zdravotní problém koncem 19. století, načež největší problém byl s masturbací a teploušema. Doktoři se snažili tyhle nemocný lidi vyléčit, bohužel, žádnej lék se dosud nepodařilo najít a tak tyhle hrozný nemoci dál decimujou lidstvo. Divim se, že jsme na to už všichni neumřely.
Navíc každej rok se k tomuhle přidaly další a další "diagnózy", se kterejma se předpokládám nepřestane, dokud nebudem moc mít každej svoji osobní, přesně na míru, tak se to individualistům líbí.
Jakože už sme na těch 45,5%, takže dobrá práce.

Některý možná namítnou, že tyhlety parafilní diagnózy jsou braný jako porucha až tehdy, když s tím má ten dotyčnej problém. Jenže zkuste někomu říct, že jste cokoliv co končí na -fil, pokud jste s tím do tý chvíle byli celkem smířený a zas takovej problém jste v tom neviděli, okolí z toho pravděpodobně problém udělá.

A jakmile se z toho udělá problém, tak už vás můžou ostatní zavrhnout a odsoudit vás. Co když budete nebezpečnej? Co když budete kazit morálku tim, že jste v něčem odlišnej? Co když kvůli vám skončí svět? Co když někoho zabijete (je jedno jestli jen rád osaháváte sochy nebo vás rajcujou krajkový ponožky, prostě jste potencionální vrah). A to na psychice asi moc nepřidá, že jo. A tajit celej život důležitou součást vaší osobnosti a přetvařovat se? To asi taky není úplně ideální. Jak pro "úchyla", tak pro jeho okolí. Ono jednou tomu člověku taky může z těch všech předsudků hrábnout a cyklus se úspěšně uzavře. Zprávy maj o čem psát a lidi jsou šťastný, že zas jeden úchyl něco někomu proved a můžou hodit všechny úchyly do jednoho hnusnýho pytle. A snad tam všichni pojdou, aby se ze světa stalo lepší a bezpečnější místo.

Samozřejmě záleží taky na tom, jakou předponu zrovna ta vaše -filie má. Když už nejste normální, alespoň můžete bejt víc normální než jiný -filové. Pff, a latexový oblečky? Vždyť to už je vlastně celkem normální, hlavně, že nenavštěvujete márnice. Mít rád stromy je vlastně furt ok, ještě, že nejste na děti. Vlastně oproti tomu i ty teplouši možná půjdou, teda jen dokud nechtěj někoho adoptovat, pak přestanou bejt v pohodě a začnou taky prznit děti a bejt proti přírodě.
A neříkejte něco o (ne)bezpečnosti. Uvádí se, že 90% těch co někdy zneužili dítě byli sexuálně "normální", takže ne pedofilové. Pokud chcete někoho zavřít, pak je.
Sadisti a masochistky jsou už za vodou, pedofilové maj prostě smůlu. Aktuální trendy mluvěj jasně. Přitom říct před několika desetiletíma, že jsem sadista, zavřou mě do blázince hned vedle pedofila. Jó, je úplně jedno, že ani jeden z nich na potvoru nikdy nikomu neublížil a ani to nemá v úmyslu. Prostě jedno je v pohodě, druhý čistý zlo.

Tak je třeba čekat na 50 odstínů čokolády pro děti nebo 50 odstínů červenejch rakví, třeba se to pak otočí. Anebo počkat, až budou úchylný všichni a stane se z toho norma.
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jana Jana | E-mail | Web | 12. července 2016 v 14:22 | Reagovat

Jééj, já bych měla pak být v blázinci nonstop :D

2 Wnaty Wnaty | E-mail | Web | 12. července 2016 v 17:50 | Reagovat

Říkám, ať si má kdo jaký úchylky a neúchylky chce, dokud tím někoho neohrozí, je mi to jedno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama