Červenec 2016

Kdo nemluví, nemá práva - obětujeme tě ve jménu víry, teda vědy

25. července 2016 v 11:12 Náboženství zvířat
Kdo nemluví, nemá práva. Občas ani duši. Zvířata, děti. A vlastně i ti, který zrovna nepovažujeme za lidi, i když náhodou mluvěj. Třeba Židi v Osvětimi, mentálně jetý děti ve Willowbrooku, vězňové v Guatemale a tak. Ale o tom jindy.
Descartes zkoumal zvířata a došel k tomu, že když nemluvěj jako lidi, znamená to, že nemaj duši. A kdo nemá duši, nemá rozum, necítí bolest, necítí nic. Řeč těla a divný skřeky, kterejm nerozumíme, se nepočítaj, smůla.

Hehe, jsem rasista

19. července 2016 v 15:35 Všichni jsme úchylný
Můžete bejt úplně blbý a nešikovný (nechtěj vás nikde vzít do práce), můžete bejt úplně hnusný (nikdo s váma nechce šukat), můžete všem lízt akorát na nervy (nikdo s váma nechce mít nic společnýho), ale stačí říct, že jste tak trochu jinak barevnej nebo jinýho pohlaví nebo poněkud postiženější než ostatní nebo úplně cokoliv než všeobecná představa o normálu a váš problém přestane bejt vaším problémem, zato se stane problémem většiny, protože jsou to rasisti a vy nedoceněnej diskriminovanej chudák.

Děti jsou asexuální

13. července 2016 v 13:38 Všichni jsme úchylný
Zachytila jsem dotčenou diskuzi o tom, kterak se podle psycholožky G. M. G. Liekens má začít pouštět porno dětem už ve školce. Asi aby si začli zvykat nebo co. V onom článku se o tom samozřejmě nepíše ani písmenko, to je malej nepodstatnej detail.

Ale co vlastně děti a sexualita? Děti, takový ty neposkvrněný, nevinný duše. Ještě nezkažený a tak. Sex je přeci nechutnej a hřích a je to něco před čím musíme ty neviňátka chránit. Pořád je snesitelnější jim lhát o čápech než o tý zlý sexualitě. Lež je v pohodě, sexualita ne. Přeci nejsme štěňátka, abychom obskakovali páníčkoj nohu ve snaze nacvičit si šukací pohyby. Lidský děti to prostě takhle vůbec nemaj. Ještě v pubertě se raději dívaj na čápy než na kozy. A jejich rodiče si taky zašukali jen jednou v životě a do teď z toho maj trauma.

Miluj zvíře své

12. července 2016 v 15:34 Náboženství zvířat
Miluj zvíře své. Ale jenom některé.

Hodný lidský lásky jsou jenom papoušci, kočky a morčata, (psi taky, ale ty se mi sem teď nehoděj), ... Jsou boží, uměj super věci a prostě jsou roztomilý. Krávy, slepice a prasata jsou jen jídlo. Nejsou inteligentní a prostě existujou jen pro naší (s)potřebu. A vlastně si zasloužej umřít. Ono kdyby ty nešťastný býložravci mohli, tak nás taky hned sežerou.

Jsem pedofil, zn.: sex bez lásky

12. července 2016 v 13:44 Všichni jsme úchylný
Pedofil. Takovej ten týpek, kterej stojí před školou s bonbónama a jde mu jen o to, nalákat co nejvíc dětí do křoví a tam je zprznit. Není to člověk jako my ostatní. Prostě je to něco podřadnýho, co se má někam zavřít do konce života anebo raději hned odstřelit. A předtím vykastrovat. A zbičovat. A tak. Takovej člověk totiž nemá city, necítí lásku, možná, že ani nemá duši, že jo. Je to takový čirý zlo, který může za všechny světový problémy, teda hned po Židech.

Mám to na koho svíst, díky Bohu

6. července 2016 v 15:54 Náboženství jednoho Boha
Omočím ukazovák ve vodnaté krvi vašeho šíleného, nemohoucího spasitele a napíšu nad jeho trny zdrásané obočí: pravý kníže zla - král otroků! (LaVey)

Tak asi tak by se dalo shrnout to, co si myslím o náboženství. Jakýmkoliv. I když přeci jen spasitel za to tak úplně nemůže, můžou za to lidi. Kdo jinej, že jo.

Pedozoonekrofil a ti druzí

5. července 2016 v 12:16 Všichni jsme úchylný
Geronto-pedofil. Co to jako je? Vždyť to nedává smysl. Prostě pedofil je pedofilem od toho, že je na děti, nemůže bejt navíc na přestárlý lidi. Br, děsivý.
A co ženská, který se líběj chlapi okolo 30 let, ale nemá problém ani s 50 letejma? To už zní víc v pohodě? Tak takový ženský by se dalo říkat geronto-teleiofilka.
Myslíte si o sobě, že nejste úchylný, naopak jste úplně normální? Pak jste normofilové.
Zdá se, že pro každýho člověka tu maj sexuologové nějaký děsivý pojmenování a zařazení, který zní minimálně stejně úchylně jako ty dvě první. A nedejbože, abyste těch úchylek měli víc.